Yeni Türk kripto para borsası Binans, üye alımına başladı

2 Mart 2018 0

Daha önce haberini yaptığımız yeni Türk kripto para borsası Binans, üye kabul etmeye başladı. Alım satım henüz başlamamış olsa da, şu an üye olabilirsiniz.

Türk kripto para borsası: Binans

Gün geçtikçe büyüyen kripto para piyasası, ülkemizde de büyümeye devam ediyor. Büyümeye devam eden bu piyasaya, yeni bir Türk kripto para borsası dahil oldu: Binans. , 26 Şubat 2018 tarihi itibariyle üye alımına başladı.

Binans borsasının ilk etapta Bitcoin ve Ethereum gibi lider kripto paraların alım satımı yapılması bekleniyor. Sonraki süreçte ise, ERC20 tokenlerinin (Ethereum tabanlı) yani diğer altcoinlerinde borsaya eklenerek büyümesi bekleniyor.

Bunun yanında, Binans, ilk üye olanlar için bir fırsat sunuyor: 100 TL Hoş Geldin hediyesi! Eğer alım satım işlemleri açılana kadar, borsaya ilk üye olanlardan biri olursanız, hesabınızı oluşturup onayladığınız taktirde komisyon ücretlerinden düşülecek 100 TL’lik hoş geldin hediyesine sahip oluyorsunuz. Not düşelim, hoş geldin hediyesi ile kripto para alım satımı yapamazsınız. 100 TL, yalnızca komisyon ücretleri için kullanılabilir.

Binans kimin?

Türk kripto para borsası Binans, Hakan Baş, Alper Özdemir ve Mustafa Alpay ortaklığında kuruldu.

Bir önceki yazımız olan Ethereum, yakında değerini katlayabilir başlıklı makalemizde ConsenSys, ECF ve ETH hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Binans, Binans ne zaman açılır, Hakan Baş, Türk kripto para borsaları Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir