Yeni Türk kripto para borsası Binans geliyor

27 Ocak 2018 1

Türkiye’de de popüler hale gelen kripto paralar, beraberinde kripto para girişimlerinide getiriyor. Son günlerde açılan yeni Türk kripto para borsalarına yenisi ekleniyor: Binans.

, Alper Özdemir ve Mustafa Alpay ortaklığında kurulan hakkında çıkan ilk haberler Kasım 2017’ye dayanıyor. Ocak 2018 itibariyle Binans hala hizmet vermeye başlamadı. Webrazzi‘nin yayınladığı habere göre, ilk etapta Bitcoin, Bitcoin Cash ve Ethereum ile açılacak olan borsa, daha sonra diğer altcoinleride kapsayacak şekilde genişleyecek.

Binans, ilk Türk kripto para borsası olmayacak. Şuan oldukça popüler olan birçok Türk kripto para borsası mevcut. Ancak deneyimli kurucularıyla iyi bir yere gelinebilir. Özellikle de, Türk kripto para borsalarındaki altcoin eksikliğini düşündüğümüzde, bu eksikliği kapatmaları halinde bir çok Türk kullanıcıyı borsalarına çekmeyi başaracaklardır.

Tecrübeli kurucularıyla yola çıkan , kesin bir bilgi henüz yok. Diğer bir konu olan “isim” konusuna gelirsek, projenin önü oldukça açık ancak isim olarak daha orijinal birşey kullanılabilirdi diye düşünüyoruz. Açıldıktan sonra Binans‘ın yabancı kripto para borsası Binance ile isim benzerliğininde oldukça gündemde yer alacağı kesin.

Siz hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünden düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kripto para sayısı 1494'e yükseldi başlıklı makalemizde Bitcoin, Bitcoin Cash ve Cardano hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Binans, Binans ne zaman açılır, Hakan Baş, Kripto Para Borsaları, Türk kripto para borsaları Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorumlar
  1. -

    Altcoinler olursa tutarda, o isim olmamış.

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir