Yatırımcıların 2018’de kripto paraya yönelmesi bekleniyor

23 Ocak 2018 0

Yatırımcıların 2018’de kripto paraya yönelmesi bekleniyor.

piyasası, bireysel yatırımcılar için çok cazip görünüyor. Önde gelen , Bitfinex ve CEX.IO geçtiğimiz günlerde üyelik alımlarını durdurdu. Binance, üyelik alımını şu sıralar sınırlı şekilde devam ettirirken, bir günlük açtıkları kayıtlarda 250.000 kişinin kayıt olduğunu duyurdu. Diğer bir kripto para borsası olan ‘de de günlük yaklaşık 50.000 yeni hesap açılıyor ve her gün yaklaşık 10.000 destek talebi oluşturuluyor. Bir blog yazısında, Kraken geliştiricileri şunları yazdı: “Son zamanlarda talep edilen beklenmedik patlama, ezici bir şekilde olmuştur.”

Kurumsal yatırım için artan fırsatlar

Blockchain teknolojisi günümüzde yaygın hale geldiğinden, kripto para piyasalarında kurumsal yatırımların artması beklenmektedir. WSJ, Ekim ayında yatırım ortaklığı şirketi Goldman Sachs‘ın Bitcoin ile ilgili yatırım ürünü sunmayı düşündüğünü bildirdi.

Kripto paralar son zamanlarda artan baskılara maruz kalmaya devam ederken, buna rağmen bile yatırımcıların en büyük korkularına karşı oldukça dirençli olduklarını kanıtlıyorlar. Teknoloji hızla gelişiyor ve şu anda yaygın yatırım araçlarında kullanılan özelliklerin ve güvenlik önlemlerinin bir çoğu kripto piyasasında da giderek artıyor.

Sizce 2018’de kripto para piyasasının durumu ne olur? Kurumsal yatırımcıların yönelmesiyle yeni bir yükseliş trendine girilir mi? Aşağıda bulunan yorum bölümüyle bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ethereum nedir? Ethereum hakkında bilgiler başlıklı makalemizde ETH, Ether ve Ethereum hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Binance, Kraken, Kripto para, Kripto Para Borsaları, Market Kapasitesi Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir