Verge (XVG), yaklaşık yüzde 50 değer kazandı

Bitcoin’in son günlerde yaşadığı yükselişle birlikte, diğer kripto paralarda da yükselişler meydana geldi , yaklaşık yüzde 50 değer kazandı.

Altcoinler’de yaşanan yükselişlere, gizlilik ve güvenlik odaklı kripto para olan Verge () liderlik etti. Verge, şu an için 24 saat içerisinde %30‘dan fazla değer kazanmış durumda. Bu durum, dün akşama baktığımızda %45-50 civarındaydı. En büyük ilk 100 kripto paraya baktığımızda, Verge en çok yükselen kripto para birimi oldu. Ayrıca, Verge, bu yükselişle birlikte en büyük 20. kripto para olmayı başardı.

Verge, yakın bir zamanda büyük bir ortaklığı duyurabilmek amacıyla kullanıcılardan yardım istemişti. Geliştiriciler, bu yardım için 75 milyon XVG talep etmişlerdi. 75 milyon XVG, 3 milyon doları geçen bir değere denk geliyor. Bu yardımın sonuca ulaşması halinde, ortaklığı duyuracaklarını açıklamışlardı. Yardım hedefinin başarıya ulaşmasından sonra herkes Verge tarafından yapılacak açıklamayı beklemeye başladı.

Verge geliştiricilerinden Justin Vendetta, ortaklığın 16 Nisan‘da duyurulacağını bildirmişti. Duyuruya 12 gün kaldı, 12 gün sonra hep birlikte bu gerçek mi yoksa Verge tarafından yapılan bir spekülasyon mu göreceğiz.

Duyuru tarihi olan 16 Nisan’a kadar, Verge fiyatında çeşitli dalgalanmalar yaşanabilir.

Verge (XVG) nedir?

Yaklaşık %50 değer kazanan gizlilik ve güvenlik odaklı kripto para birimi Verge nedir merak ediyorsanız Verge nedir? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yazımızda Verge nedir?, Verge’i farklı yapan nedir?, Verge nasıl satın alınır? gibi soruların cevapları verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bitmain, Ethereum için ASIC makinelerini piyasaya sürdü başlıklı makalemizde ASIC, Bitmain ve ETH hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Verge, XVG Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir