Türk kripto para borsası BTCTurk satıldı

9 Şubat 2018 0

QNB Finansinvest CEO’su , ’un yüzde 95’ini satın aldı. Böylece hem hemde BTC Trader’in CEO’su olmuş oldu.

2000 yılından bu yana Finansbank bünyesinde olan ve son 5 yıldır QNB Finansinvest CEO’su olarak görev yapan Özgür Güneri, 1 Şubat 2018 tarihinde bu görevinden ayrılarak BTCTurk’e ortak ve CEO oldu. Türkiye’nin ilk yerli kripto para borsası BTCTurk‘ün ünlü borsacının transferiyle hizmet kalitesini arttırmayı hedefliyor.

Dünya Gazetesi‘nin yaptığı habere göre, Güneri şöyle dedi:

Yeni yapımız sayesinde müşterilerimize şeffaf, güvenli, istikrarlı ve üstün kalitede hizmet verme hedefimize bir adım daha yaklaşmış olacağız. BTCTurk olarak sistem, altyapı, ekip, güvenlik gibi alanlara önemli yatırımlar gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Müşterilerimizin artan ilgisi bizi memnun etse de onlara dünya standartlarının ötesinde hizmet verme hedefimize henüz ulaşamadığımızın bilincindeyiz. Öte yandan müşterilerimizin bize olan güvenine layık olabilmek amacıyla ve yapmakta olduğumuz işin yüksek sorumluluğunun bilinci ile çalışmalarımıza hız vereceğiz. Büyüyen ekibimiz, her gün gelişen teknolojik altyapımız, kurumsal ve şeffaf süreçlerimiz ile sektörün lideri olmaya devam edecek, standartların yükselmesi ve pazarın büyümesi için öncü rol oynayacağız.

Ayrıca BTCTurk, sitesinde konuyla ilgili açıklama yayınladı. Açıklamanın bir kısmını sizlerle paylaşıyoruz:

Finans Sektöründen BTCTurk Ekibine Önemli Transfer

Sayın Kullanıcılarımız,

QNB Finansinvest CEO’su C. Özgür Güneri Ortak ve CEO olarak BTCTurk’e katıldı

2000 yılından bu yana QNB Finansbank Grubu bünyesinde farklı şirketlerde yöneticilik yapmış olan ve son beş yıldır QNB Finansinvest’de Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO olarak görevine devam eden C. Özgür Güneri, 1 Şubat 2018 itibari ile Ortak ve CEO olarak BTCTurk’e katıldı.

BTCTurk’un sitesinde yayınladığı duyurunun tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çin, yabancı kripto para borsalarını yasakladı başlıklı makalemizde Çin ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: BTCTurk, Kripto Para Borsaları, Özgür Güneri Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir