Syscoin, Binance borsasında işlem görmeye başladı

En popüler kripto para borsalarından Binance, yeni bir kripto para ticaretine olanak sağlıyor: Syscoin (SYS). Artık Binance üzerinden SYS alım satımı gerçekleştirilebilecek.

Syscoin, Bitcoin gibi son derece düşük maliyetli işlemlerin yapılmasını kolaylaştıran, ancak öncelikle işletmelerin blok zincirine getirilmesi için gerekli altyapıyı oluşturmaya odaklanan bir blok platformudur. Sadece değer transferine odaklanmak yerine, Syscoin hem merkezi olmayan hem de merkezi pazarlara destek sağlıyor.

Binance kullanıcıları artık SYS/BTC, SYS/ETH ve SYS/BNB  arasında ticaret gerçekleştirebilecekler.Çekim için ödenecek komisyon ücreti ise 0.001 SYS olarak belirlendi.


Syscoin, Binance’ta listelenecekleri açıklandıktan sonra Bitcoin fiyatından yaklaşık yüzde 50 artış gösterdi. Ardından tekrar düşüş eğilimine girdi.

28.03.2018 tarihinde Binance üzerinde gerçekleştirilen SYS ticaret hacmi yaklaşık 16 milyar dolar olup kısa zamanda SYS ticaret hacminin %31’ini elinde bulundurmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Coinbase, ERC20 tokenlarını destekleyecek başlıklı makalemizde Coinbase, ERC20 ve GDAX hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Binance, Syscoin Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir