Snoop Dogg, Ripple etkinliğinde sahne alacak

, önümüzdeki ay New York’ta VIP topluluğu gecesi düzenleyeceğini açıkladı. Amerikan rapçi , bu etkinlikte canlı müzik performansıyla yer alacak.

“Bu grubun birçoğu gelecek ay Blockchain Week için New York City’de olacak. Likidite inşa eden, XRP Ledger üzerinde gelişen, xRapid’i bir likidite çözümü olarak gören ve XRP hakkında iyi sözleri paylaşanlara özel teşekkürler. Özel bir geceye ev sahipliği yapıyoruz.”

Etkinlik herkese açık değil, ancak davetiye ile giriş yapılabilecek. Ancak, Twitter’da düzenlenecek iki yarışmada 10 davetiye dağıtımı gerçekleştirilecek. İlk yarışma Twitter Trivia, 26 Nisan’da Ripple‘in hesabında yer alacak. Takipçilere üç soru sorulacak ve doğru cevapları bilen ilk 8 kişi bilet alacak. İkinci yarışma olan Caps Yap ile, kullanıcılardan Ripple tarafından gönderilen resimlere altyazı ekleyerek caps oluşturmaları istenecek. En iyi capsleri yapan 2 kişi, bilet kazanacak.

Kripto paralar Snoop Dogg için yeni bir konu değil. Aralık 2013‘te, şaka olarak, bir sonraki albümünü Bitcoin ile satacağını belirten bir tweet göndermişti.


Kripto para borsası Coinbase, “Bitcoin kısmını gerçeğe dönüştüreceklerini” söyledi.


Kripto para ödeme sağlayıcısı, BitPay, bu konuda yardımcı olabileceklerini belirtti.


Bazıları Ripple‘ın bu duyurusunu alkışlarken, bazıları ise bu kararın biraz tuhaf olduğunu belirtti.

Bir önceki yazımız olan Bitstamp, 350 milyon dolara satılıyor başlıklı makalemizde Bitstamp, Güney Kore ve Nexon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Ripple, Snoop Dogg, XRP Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir