SingularityNET (AGI), Binance borsasında işlem görmeye başladı

En popüler kripto para borsalarından , yeni bir kripto para ticaretine olanak sağlıyor: (). Artık Binance üzerinden alım satımı gerçekleştirilebilecek.

SingularityNET (AGI), Binance borsasına eklendi

Binance kullanıcıları artık AGI/BTC, AGI/ETH ve AGI/BNB arasında ticaret gerçekleştirebilecekler. Binance borsası üzerinden en az 40 AGI çekimi gerçekleştirilebilir. Çekim için ödenecek komisyon ücreti ise 20 AGI olarak belirlendi.

SingularityNET (AGI) nedir?

SingularityNET (AGI), AI (artificial intelligence:yapay zeka) pazarını tüm dünyaya açarken bu sorunları çözmek için özel olarak tasarlanmış bir protokoldür. SingularityNET, AI hizmetlerini herkesin kolayca kullanabilmesi için, daha az izinli bir platformda hizmet olarak AI’yı etkinleştirir.

SingularityNET, merkezi olmayan ekonomiyi mümkün kılan AGI simgesi tarafından desteklenmektedir. AGI token’ı ayrıca, bir AI aracısının pazara getirdiği değeri ölçmemize izin veren Kredi Sorununun Tahsisini de çözmektedir. Bu sorun Yapay Genel Zeka (AGI) yaratmaya yönelik ilk adımdır ve AGI token’ı bu atılımı mümkün kılar.

Bir önceki yazımız olan Skycoin (SKY), bugün Binance borsasına ekleniyor başlıklı makalemizde Binance, SKY ve Skycoin hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: AGI, Binance, SingularityNET Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir