Ripple, Coinbase söylentileri sonrası 1 doların üzerine çıktı

5 Mart 2018 0

Dünyanın üçüncü büyük kripto parası , bugün yüzde 16 arttı. Bu yükseliş, ’ın bir kripto para borsasına gireceği söylentileri sonrasında meydana geldi.

Ripple

Merkezi yapısı nedeniyle eleştirilen dünyanın en büyük üçüncü kripto parası Ripple (XRP), bugün yüzde 16 yükseliş gösterdi. Bu yükseliş aynı zamanda Ripple () kripto para biriminin Coinbase borsasına ekleneceği söylentileri sonrasında meydana geldi. Bu söylenti, tarafından yalanlanmasına rağmen meydana gelen yeni gelişmeler aslında bu söylentinin doğru olabileceğini gösteriyor.

Ripple CEO ile Coinbase COO , CNBC‘nin Salı günü yayınlanacak olan “Hızlı Para” adlı programına konuk olacaklar. Ayrıca Coinbase COO Asiff Hirji bununla ilgili, ABD’nin büyük kripto para borsasına XRP alım satım işlemlerinin ekleneceğini öngören bir tesadüf olduğunu söyledi.

Yine de, CNBC‘de yayınlanacak söz konusu program ile ilgili ayrıntılar yeterli değil. Çünkü söz konusu iki kişinin birlikte görünüp görünmeyeceği belli değil ve ikisi de konuk olacakları programla ilgili tweet atmadılar. CNBC’de yayınlanacak programa iki önemli ismin katılması, bu söylentilerin gerçek olabileceği yönündeki ilk gelişmeydi.

Bunun yanında, dünyanın en büyük kripto para borsası Coinbase, 500 yeni personel alımı gerçekleştirdi. İçlerinden 90 yeni personel ise bugün iş başı yaptılar. Bu gelişme, Coinbase borsasında yeni bir şeylerin olacağı söylentilerini kuvvetlendiriyor.

Kesin olan ise, XRP, Coin Fiyatları sayfamıza göre son 24 saat içinde yüzde 16 değer kazanarak 1.05 dolar seviyesine yükseldi. Söz konusu yükselişle ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PayPal, kripto para transferlerini hızlandırmak için çalışıyor başlıklı makalemizde ABD, Kripto para ve PayPal hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Asiff Hirji, Brad Garlinghouse, Coinbase, Ripple, XRP Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir