Ripple, 5 yeni şirket ile anlaştığını duyurdu

Avrupa ve Asya merkezli beş ödeme sağlayıcısı, dağıtılmış defter başlangıç ​​belgesi olan ’in teknolojisini kullanmaya başladı.

Şirketin yeni müşterileri, Malezya‘da eşler arası döviz platformu MoneyMatch ve Gürcistan‘dan yerleşim şirketi UniPay‘in yanı sıra Birleşik Krallık merkezli FairFX, RationalFX ve Exchange4Free şirketlerini de içeriyor.

Ripple ürünü Başkan Yardımcısı Asheesh Birla, “Ripple’in xVia teknolojisini kullanmak, bu şirketlerin müşteri tabanlarını genişletmesine yardımcı olacak“, dedi.

Bu müşterilerin hepsi aynı sorunla karşılaşıyorlar: tüm dünyadaki bankalara ve ağlara özel bağlantılar kurmak. Pahalı ve zaman alıcı” diye bir açıklamada bulundu. “xVia, yeni pazarlarda yeni müşterilere ulaşarak, daha önce hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde genel pazar paylarını büyütmelerini sağlıyor.

FairFX‘in baş ticari sorumlusu James Hickman, xVia’nın “daha fazla insana, daha verimli ve daha düşük maliyete ulaşmamıza izin vereceğini” söyledi.

Ayrıca, müşterilerine RippleNet kullanarak mümkün olan en şeffaf, verimli ve gerçek anlamda küresel para transferini sağlama taahhüdümüzü sunmamızı sağlayacak” dedi.

Bir önceki yazımız olan Binance, Almanya'nın en büyük bankası Deutsche Bank'ı geride bıraktı başlıklı makalemizde Almanya, Binance ve Changpeng Zhao hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Ripple, XRP, xVia Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir