Reddit, Bitcoin ile ödeme seçeneğini kaldırdı

San Francisco merkezli bağlantı paylaşımı ve içerik derecelendirme web sitesi , kullanarak yapılabilen ödeme seçeneğini kaldırdı.

Telegram gruplarına, Discord kanallarına ve diğer pek çok alternatife rağmen Reddit, en fazla aktif Bitcoin kullanıcısı olan forumlardan birisi. Bu nedenle, Reddit’teki şeyler daha geniş kitlelere ulaşabiliyor.

Web sitesinde yer alan bir dizi forum yöneticisine göre Coinbase ile yapılan son değişiklikten kaynaklandığını öğrendik. Kullanıcı emoney04 şöyle açıkladı:

“Yaklaşan Coinbase değişimi, belirli kullanıcılar için satın alımları etkileyen Bitcoin ödeme seçeneğindeki bazı hatalarla birleştiğinde, bir ödeme seçeneği olarak Bitcoin’i kaldırmamıza neden oldu.Talebe bir göz atacağız ve yeniden faaliyete geçip geçmeyeceğine karar vermeden önce Coinbase’in ilerleyişini izleyeceğiz. ”

Bitcoin ödeme seçeneğinin kaldırılmasına ek olarak, web sitesi ayrıca bazı bitcoin kullanıcılarının en büyük gizlilikle kripto para birimiyle ilgili gelişmeleri takip ettiği forumlardan birini de kaldırmıştır. Anonim ticaret mekanlarını takip eden  Darknetmarkets artık yasaklandı.

Bir önceki yazımız olan Twitter CEO: Bitcoin, 10 yıl içinde dünyanın tek para birimi olacak başlıklı makalemizde Bitcoin, Jack Dorsey ve Square hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Bitcoin, BTC, Reddit Kategoriler: Bitcoin
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir