Nexus (NXS), Binance borsasında işlem görmeye başladı

En popüler kripto para borsalarından , yeni bir kripto para ticaretine olanak sağlıyor: (). Artık Binance üzerinden alım satımı gerçekleştirilebilecek.

Nexus (NXS), Binance borsasına eklendi

Binance kullanıcıları artık NXS/BTC, NXS/ETH ve NXS/BNB arasında ticaret gerçekleştirebilecekler. Binance borsası üzerinden en az 0.04 NXS çekimi gerçekleştirilebilir. Çekim için ödenecek komisyon ücreti ise 0.02 NXS olarak belirlendi.

Nexus (NXS) nedir?

Nexus, geleceğin kuantum teknolojisinin yarattığı tehdidi ortadan kaldırmak için tasarlanan gelişmiş şifrelemeyi içeren ilk gerçek kuantum dirençli blok zinciridir. 3DC, 571 bit özel anahtarları, 1024 bit Skein ve Keccak kuantum dirençli karma algoritmaları ve imza zincirleri olarak adlandırılan gelişen bir imza şemasını birleştirir. İmza zincirleri, adresinizi güvence altına alan ve her işlemden sonra bunları gizleyen özel ve genel anahtarları güncelleyerek mobil cüzdanlarda bile hesabınızın bütünlüğünü ve güvenliğini korur. İmza zincirleri, BLISS ve Lamport imzaları gibi eşdeğer kuantum dirençli şemalara göre, son derece kompakt ve hafif olmakla birlikte, blok zinciri uygulamaları için ideal olan çeşitli avantajlar sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Streamr (DATA), Binance borsasında işlem görmeye başladı başlıklı makalemizde Binance, DATA ve Streamr hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Binance, Nexus, NXS Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir