NEM, Binance borsasında işlem görmeye başladı

20 Mart 2018 0

En popüler kripto para borsalarından , yeni bir kripto para ticaretine olanak sağlıyor: (). Artık Binance üzerinden alım satımı gerçekleştirilebilecek.

En popüler kripto para borsalarından Binance, borsasına yeni bir kripto para ekledi: NEM (XEM). Daha önce Japon kripto para borsası olan Coincheck’te NEM hırsızlığı yaşanmıştı.

Binance kullanıcıları artık XEM/BTC, XEM/ETH ve XEM/BNB arasında ticaret gerçekleştirebilecekler. Minimum çekme limiti 8 XEM, çekim için ödenecek komisyon ücreti ise 4 XEM olarak belirlendi.

NEM, Binance’ta listelendikten sonra yaklaşık yüzde 15 artış gösterdi. Binance üzerinde gerçekleştirilen XEM ticareti için henüz hacimle ilgili bir veri bulunmuyor. Ancak, Binance’a eklenmesinin ardından hacminde artış olacağı bekleniyor.

Şu ana kadar en yüksek NEM ticaret hacmi, Bittrex borsasındaydı. Binance borsasına eklenmesiyle birlikte bu durum yakında değişebilir.

Bir önceki yazımız olan Trump, Venezuela kripto parası Petro'yu yasakladı başlıklı makalemizde ABD, Donald Trump ve Petro hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Binance, NEM, XEM Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir