Nedir?

Stable coin nedir? Ne işe yarar?

Stable coin, kripto para piyasasında istikrarlı bir değere sahip olan kripto para birimlerini tanımlamak için kullanılan bir terimdir.

13 Eylül 2018

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin kimdir?

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum'un kurucusu Vitalik Buterin kimdir sorusunun cevabını ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz.

7 Nisan 2018

EOS nedir? EOS nasıl alınır?

Kripto para birimi olan EOS nedir, EOS fiyatı, nasıl alınır, kazılabilir mi, cüzdanları nelerdir ve EOS ile ilgili daha fazlası.

3 Nisan 2018

Bitcoin Cash nedir ve nasıl alınır?

Bitcoin Cash (BCH) nedir? Bitcoin Cash, Ağustos 2017'de Bitcoin'in bölünmesiyle ortaya çıkan, Bitcoin'in eksikliklerini kapatmayı hedefleyen bir kripto para birimidir.

31 Mart 2018

ICO nedir? ICO yatırımı nasıl yapılır?

ICO, kripto para piyasasında ortaya çıkan fon toplama projeleridir. ICO nedir? ICO yatırımı nasıl yapılır? Sahte ICO nasıl anlaşılır? sorularının cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

31 Mart 2018

Tether (USDT) nedir? Ne işe yarar?

Kripto para kullanıcılarının sık sık karşılaştığı bir kripto para: Tether (USDT). Peki Tether nedir? Tether nasıl alınır? Tether ne işe yarar?

23 Mart 2018

NEO nedir? NEO hakkında bilgiler

Son zamanlarda popüler hale gelen kripto para birimi NEO nedir? NEO nasıl alınır? NEO geleceği var mı? sorularını bu yazımızda sizler için cevaplıyoruz.

23 Mart 2018

Satoshi Nakamoto kimdir?

Satoshi Nakamoto, dünyanın en popüler kripto para birimi Bitcoin'in yaratıcısı olup, kimliği henüz bilinmemektedir. Bir kişi olabileceği gibi, bir topluluğun adı da olabilir.

8 Mart 2018

Monero nedir? Monero nasıl alınır?

Monero, güvenli, özel ve izlenemeyen bir kripto para birimidir. Tüm işlemlerinin %100 bağlantısız ve izlenemeyen olmasını sağlamak amacıyla özel bir şifreleme yöntemi kullanılmaktadır.

4 Mart 2018

HODL nedir?

Kripto para piyasasında en sık karşılaşabileceğiniz terimlerden birisi: HODL. HODL nedir? HODL nasıl yapılır? Bu yazımızda HODL terimini inceleyeceğiz.

3 Mart 2018