Nebulas (NAS), Binance borsasında işlem görmeye başladı

En popüler kripto para borsalarından , yeni bir kripto para ticaretine olanak sağlıyor: (). Artık üzerinden NAS alım satımı gerçekleştirilebilecek.

Nebulas (NAS), Binance borsasına eklendi

Binance kullanıcıları artık NAS/BTC, NAS/ETH ve NAS/BNB arasında ticaret gerçekleştirebilecekler. Binance borsası üzerinden en az 0.2 NAS çekimi gerçekleştirilebilir. Çekim için ödenecek komisyon ücreti ise 0.1 NAS olarak belirlendi.

Nebulas (NAS), 28 Haziran 2018 tarihi itibariyle Binance borsasında listelenmeye başlandı.

Nebulas (NAS) nedir?

Nebulas, demokratik ve sürekli olarak gelişen bir ekosistem hedefleyen, açık kaynaklı, topluluk tabanlı bir blockchain dApp platformu ve arama motorudur. Bu, bir dApp veya akıllı sözleşme için bir puan oluşturmak için adresin likidite ve yayılımı göz önüne alınarak değeri ölçen Nebulas Rank (NR) özelliğine sahiptir.

NAS bir ERC20 token’ı olarak geliştirildi, ancak şu anda Nebula ekosisteminde para birimi olarak hizmet veren bir Mainnet NRC20 token’ı olarak işlem görüyor. Ağdaki en iyi dApp’leri yaratan geliştiriciler, daha sonra Nebulas Rank Algoritması’nı temel alarak DIP yoluyla derecelendirilir ve ödüllendirilir.

Bir önceki yazımız olan Streamr (DATA), Binance borsasında işlem görmeye başladı başlıklı makalemizde Binance, DATA ve Streamr hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Binance, NAS, Nebulas Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir