Kripto para borsası Binance, İstanbul’a geliyor

Popüler kripto para borsası , 19 Eylül Çarşamba günü ’da üst düzey yetkililerinde katılacağı tanışma toplantısı düzenliyor.

, 19 Eylül’de İstanbul’da gerçekleşecek bu etkinliği sosyal medya hesapları aracılığıyla duyurdu. Resmi Facebook sayfasında etkinlik şöyle duyuruldu:

“Binance sizi bir fincan kahve içmeye ve sohbet etmeye davet ediyor! Binance üst yetkilileri ve Türk Binance Angeller ile tanışın, Binance’ın faaliyetleri ve tüm Binance ekosistemi hakkında daha fazla bilgi edinin, Kriptopara ve Blockchain konusundaki görüşlerinizi paylaşın, hediye ve ödüllerden yararlanın

Etkinlik, Fatih‘te Anemas Cafe‘de düzenleniyor. Katılım, 200 kişi ile sınırlı, ücretsiz ve başvuruya gerek yok.

Facebook sayfasında düzenlenen etkinlik sayfasına buradan, Anemas Cafe için Google Maps bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz.

Binance, 2018 yılı içerisinde Türkçe dil desteğini yayınlamış ve Türk kullanıcıları için resmi Telegram kanalı oluşturmuştu. Şu anda Binance, Türkçe’nin de içinde bulunduğu 12 farklı dili destekliyor. Alexa tarafından belirtilen verilere göre, Binance ziyaretçilerinin %4.3’ünü Türkiye’den giriş yapanlar oluşturuyor.

Bir önceki yazımız olan Winklevoss kardeşler Tether'a rakip oluyor başlıklı makalemizde Gemini, Gemini Dollar ve GUSD hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Binance, Binance Türkiye, İstanbul Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir