Kredi kartı ile Bitcoin nasıl alınır?

nasıl alınır? satın alınabilir mi? alma siteleri nelerdir? hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Kredi kartıyla satın almak için çok fazla seçenek bulunmuyor. Kredi kartı ile Bitcoin satın alabileceğiniz Türk kripto para borsası bulunmuyor. Türk kripto para borsalarından yalnızca Havale/EFT ile Bitcoin satın alabilirsiniz.

Kredi kartı ile Bitcoin alabileceğiniz 2 popüler seçenek mevcut: ve .

CEX.IO ile ?

CEX.IO sitesine kayıt olarak Kredi Kartı ile Bitcoin satın alabilirsiniz. Satın alırken sizden ilk etapta doğrulama için 0.01-1.00 USD arasında bir ücret kesecek daha sonra bu ücret iade edilecektir. Bu tutarı, bankanızın internet veya mobil şubesinden öğrenerek CEX.IO sayfasına girmelisiniz. Doğrulama işleminiz gerçekleşecek ve kredi kartı ile Bitcoin satın alabileceksiniz.

Indacoin ile Bitcoin nasıl alınır?

Indacoin sitesini ziyaret ederek Kredi Kartı ile Bitcoin satın alabilirsiniz. Ödeyeceğiniz tutar karşılığı kaç Bitcoin sahibi olacağınızı anlık olarak göstermektedir. İsterseniz, kendi Bitcoin cüzdanınıza transfer edebilir veya “I want to create a bitcoin wallet on Indacoin” seçeneğini işaretleyerek Indacoin sitesinde Bitcoin cüzdanı oluşturabilirsiniz.

Indacoin ile kredi kartı ile diğer kripto paralarıda satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Reddit, Bitcoin ile ödeme seçeneğini kaldırdı başlıklı makalemizde Bitcoin, BTC ve Reddit hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Bitcoin, Bitcoin Nasıl Alınır, CEX.IO, Indacoin, Kredi Kartı ile Bitcoin Kategoriler: Bitcoin, Rehberler
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir