Huobi, Güney Kore’de hizmet vermeye başladı

, resmen ’de hizmet vermeye başladı. Platform, 100 kripto para ve 208 pazar ile ticareti kolaylaştırıyor.

Borsa, ayrıca yatırımcı hatası olmayan herhangi bir zararın derhal telafi edilmesi için bir yatırımcı koruma fonu ve programı da oluşturuyor.

Huobi, Güney Kore’de

Pekin merkezli kripto para borsası Huobi‘nin yan kuruluşu olan Huobi Kore, resmi olarak 30 Mart‘ta başlatıldığını duyurdu.

Zdnet, “Huobi Kore, 100 kripto para ve 208 pazarı (33 USDT pazarı, 98 BTC pazarı, 77 ETH pazarı) listeleyecek.” diye açıklıyor. Borsa, müşteri varlıklarının % 98’inin soğuk cüzdanda saklandığını belirtti. Ayrıca, habere göre borsanın dahili erişim prosedürü güçlendirilmiştir. “Depoyu açmak için, birden fazla kişinin birlikte kimlik doğrulamasını gerektiren karmaşık prosedürlere güvenlik ekledik” denildi ve bir borsa yetkilisi aşağıdaki bilgiyi aktardı:

Ayrıca bir yatırımcı koruma fonu oluşturuyor ve yatırımcı hatası olmayan zararları derhal telafi etmek için bir yatırımcı koruma programı yürütüyoruz.

100 Kripto Para yer alacak

Huobi, Perşembe günü yaptığı açıklamada, “Huobi Kore’de 100 kripto paranın işlem görebileceğini” doğruladı ve borsanın “daha fazla kripto para alım satımını desteklemeye çalışacağını” kaydetti.

Desteklenen kripto para birimleri, Huobi’ye göre, DAT, DBC, DGD, DTA, EDU, ABT, ACT, ADX, AIDOC, APPC, AST, BAT, BCD, BCH, BCX, BIFI, BLZ, BTC, BTG, BTM, CHAT, CMT, CTXC, CVC, LINK, LSK, LTC, LUN, MANA, MCO, MDS, ICC, IOST, ITC, ICC, IOST, ITO, EKO, ELA, ELF, ENG, EOS, ETC, ETH, EVX, GAS, GNT, GNX, MTP, MTL, MTN, MTX, NAS, NEO, OCN, OMG, ONT, OST, PAY, POWR, PROPY, QASH, QSP, QTUM, QUN, RCN, RDN, REQ, RPX, RUFF, SALT, SBTC, SMT, SNC, SNT, SOC, SRN, STK, STORJ, SWFTC, THETA, TNB, TNT, TOPC, TRX, USDT, UTK, VEN, WAX, WICC, WPR, XEM, XRP, YEE, ZEC, ZIL, ZLA, ve ZRX.

Kore Won’u desteği yakında geliyor

Kore Won’lu ticarete gelince, Huobi Kore şunları yazdı: “KRW pazarı hazırlanmakta ve yakında sunulacak.

WON ticaretinin olmayışı, muhtemelen Ocak ayı sonunda gerçek isim sistemini uygulayan Güney Kore yönetmeliğinden kaynaklanıyor. Uyguladığından beri, Koreli bankalar sadece ülkenin en büyük dört borsasına – Upbit, Bithumb, Coinone ve Korbit – sanal hesaplar veriyorlar.

Bir önceki yazımız olan Mailchimp, kripto para reklamlarını yasaklıyor başlıklı makalemizde ICO, MailChimp ve Reklam Yasağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Güney Kore, Huobi Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir