Huobi, Binance’ı geçti

25 Ocak 2019 0

, 2018 yılında gerçekleşen ticaretlerin komisyonundan 483 milyon dolar kazandı. Konuyla ilgili detayları sizler için yazdık.

Huobi, yıl sonundan önce gerçekleşen işten çıkarmalara rağmen, komisyon kazancında rakipleri Binance (463.9 milyon $) ve OKEx’i (293.4 milyon $) geçti. Huobi, bu komisyonlardan 2018 yılı içinde 483 milyon $ kazandı.

Söz konusu rakamı içeren rapor, Çin sanal pazarında bir emtia uzmanı olan Hwaseong Jae Kyung‘dan geldi. Uzman, Huobi’nin işlem komisyonlarından 545,2 milyar KRW (483,9 milyon $) kazandığını belirtti.

Konuyla ilgili borsa henüz açıklama yapmadı. Geçen hafta CEO Livio Weng, 2 aydan daha kısa bir sürede 20 milyar dolarlık işlem hacmi gerçekleştiğini doğrulamıştı.

Cointelegraph tarafından yayınlanan rapora göre, Huobi, bu yıl kendi “stablecoin” ürününü çıkarmayı planlıyor. Singapur’da bir sunum yapan Huobi CFO‘su Chris Lee, borsanın genişleme planlarına devam edeceğini ve ticaret platformlarını güncellemeye devam edeceklerini söyledi.

İLGİLİ YAZI: Stable coin nedir? Ne işe yarar?

Chris Lee, şöyle demişti: “2018 bize büyük zorluklar getirdi, ancak kişisel olarak kripto pazarı hakkında iyimserim. Sanırım bu yıl işlerin daha iyi olacağını göreceğiz. Bu yıl stablecoin’ler için çok büyük olacak ve bunun bir parçası olacağız. Muhtemelen Huobi Grubu, 2019 yılının ilk yarısında kendi stablecoin’ini başlatacak.“.

Bir önceki yazımız olan Coinbase CTO: Kripto, teknolojinin anadamarlarına giriyor başlıklı makalemizde Balaji Srinivasan, Blockchain ve Blok zinciri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Huobi Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir