Groestlcoin, Binance borsasında işlem görmeye başladı

En popüler kripto para borsalarından , yeni bir kripto para ticaretine olanak sağlıyor: (GRS). Artık üzerinden GRS alım satımı gerçekleştirilebilecek.

Groestlcoin (GRS), 22 Mart 2014’te piyasaya sürüldü. Gizlilik odaklı, hızlı ve güvenli bir para olan Groestlcoin, SEGWIT‘i aktive eden ve Lightning Network‘e hazır hale gelen ilk kripto olma özelliğini taşıyor.

Groestlcoin, açık kaynak yazılımı olarak çalışır (işlemler, ödeme yapan kişi ve alacaklı arasında doğrudan gerçekleşir). Bu durum, gönderici ve alıcının ayrıntılarını doğrulamak için  bir banka veya PayPal‘a ihtiyaç duyulmadığı anlamına gelir.

İşlemler kullanıcı ağı tarafından doğrulanır ve blok zinciri olarak adlandırılan açık bir deftere kaydedilir.

Binance kullanıcıları artık GRS/BTC ve GRS/ETH arasında ticaret gerçekleştirebilecekler. Çekim için ödenecek komisyon ücreti ise 0.2 GRS olarak belirlendi.

Groestlcoin, 04.04.2018 tarihinde Binance‘ta listelenecekleri açıklandıktan sonra Bitcoin fiyatı yaklaşık %50 artış gösterdi. Ardından tekrar düşüş trendine girdi.

 

 

Bir önceki yazımız olan Gemini borsası, Bitcoin ve Ethereum için blok ticaretine başlayacak başlıklı makalemizde Bitcoin, Ethereum ve Gemini hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Binance, Groestlcoin Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir