Gemini borsası, Bitcoin ve Ethereum için blok ticaretine başlayacak

Kripto para borsası , Pazartesi günü yaptığı açıklamada, bu hafta itibariyle ve için blok ticareti gerçekleştireceğini söyledi.

Müşterilerin, tamamını doldurana kadar borsadaki sipariş defterinde görünmeyecek yüksek hacimli işlem yapabilmelerini sağlayacak olan özellik 12 Nisan Perşembe günü saat 09:30’da faaliyete geçirilecek.

Gemini  blog yazısında şöyle açıkladı;

Blok işlemlerinde minimum 10 Bitcoin veya 100 Ethereum sınırı vardır; bu, küçük yatırımcıların bu özelliği kullanamayacağı anlamına gelir. Adil, şeffaf ve kurallara dayalı bir pazara olan bağlılığımız gereği, blok siparişleri aynı anda katılımcı pazarcılara elektronik olarak yayınlanacak, programa katılanlar için en iyi yürütme ve fiyat keşfini sağlayacaktır.

Cameron ve Tyler Winklevoss yatırımcıları tarafından kurulan Gemini, geçtiğimiz ay içinde borsada işlem görmek için ek kripto para ekleyebileceklerini belirtti. Potansiyel seçimler, o sırada bildirildiği gibi Bitcoin Cash ve Litecoin olabilecegi söylendi.

Bir önceki yazımız olan Bithumb, P2P ödeme sisteminden yararlanacağını açıkladı başlıklı makalemizde Bithumb ve Güney Kore hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Bitcoin, Ethereum, Gemini Kategoriler: Bitcoin, Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir