BLOG

Ripple, son bir ayın en yüksek fiyatına ulaştı

Dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi olan Ripple (XRP), son 30 gün içerisindeki en yüksek fiyat seviyesine ulaştı.

6 Kasım 2018

Ripple, 5 yeni şirket ile anlaştığını duyurdu

Avrupa ve Asya merkezli beş ödeme sağlayıcısı, dağıtılmış defter başlangıç ​​belgesi olan Ripple'in xVia teknolojisini kullanmaya başladı.

28 Nisan 2018

Snoop Dogg, Ripple etkinliğinde sahne alacak

Ripple, önümüzdeki ay New York'ta VIP XRP topluluğu gecesi düzenleyeceğini açıkladı. Amerikan rapçi Snoop Dogg, bu etkinlikte canlı müzik performansıyla yer alacak.

26 Nisan 2018

Ripple, Hyperledger Blockchain konsorsiyumuna katıldı

Dağıtılmış defter startup'ı Ripple, Linux Vakfı destekli Hyperledger Blockchain konsorsiyumuna katıldı. Mobil operatör Turkcell'de, Hyperledger üyeleri arasında yer alıyor.

28 Mart 2018

Ripple ile Santander para transferi uygulaması çıkarıyor

Bankacılık grubu Santander, Ripple ile ortaklaşa xCurrent ve RippleNet platformlarını kullanarak uluslararası para transferi uygulaması çıkarmaya hazırlanıyor.

25 Mart 2018

Ripple, Coinbase söylentileri sonrası 1 doların üzerine çıktı

Dünyanın üçüncü büyük kripto parası Ripple, bugün yüzde 16 arttı. Bu yükseliş, Ripple'ın bir kripto para borsasına gireceği söylentileri sonrasında meydana geldi.

5 Mart 2018

BTCTurk, borsasına Ripple’ı ekledi

Geçtiğimiz günlerde yüzde 95'i satılan BTCTurk, borsasına dünyanın en büyük 3. kripto parası Ripple'ı ekledi. Artık BTCTurk'te BTC ve ETH'nin yanı sıra XRP alım satımıda yapabilirsiniz.

23 Şubat 2018

Suudi Arabistan, Ripple ile anlaşma imzaladı

Suudi Arabistan Merkez Bankası, krallık genelindeki bankaların blok zinciri teknolojisi kullanarak ödemeleri kolaylaştırmak amacıyla Ripple ile anlaşma imzaladı. Suudi Arabistan‘ın merkez bankası olan Suudi ...

19 Şubat 2018

24 saatin en çok yükselen kripto parası: Ripple

Kripto para piyasaları an itibariyle 454 milyar dolara ulaştı. Piyasanın yükselim trendine liderlik eden kripto para: Ripple. 24 saat içinde yaklaşık %50 değer kazandı!

10 Şubat 2018

Ripple nedir? Ripple hakkında bilgiler

Ripple, dijital para birimi olan XRP'nin ve XRP'nin içinde aktarıldığı açık ödeme ağının adıdır. Son zamanların popüler para birimi Ripple hakkında detaylar haberimizde.

23 Ocak 2018