Coinbase, günde 2.74 milyon dolar kazanıyor

30 Ocak 2018 0

, geçen sene 1 milyar dolar ciro elde ettiğini açıkladı. Buda günde 2.74 milyon dolar veya dakikada 2.000 dolar kazandığını gösteriyor.

Recode, şirketin gelirinin geçen yıl 1 milyar doları aştığını ve bunların çoğunun kripto para alım ve satımından kazanılan komisyon ücretlerinden kaynaklandığını bildirdi. Bu ücretler %0.25 ila %1 arasında değişiyor. Ve Recode tarafından 22 Ocak’ta paylaşılan haberde, son 24 saat içinde, Coinbase‘de toplam 36.000 BTC işlem gördü. Buda toplam pazarın %15’inden fazlasına denk geliyor. Coinbase, dünyanın en büyük kripto para borsası değil, ancak en iyi bilinen ve kripto para piyasasında oldukça ağırlığı olan bir platform.

Bu kazançlı durum, yatırımcılarında oldukça ilgisini çekmiş durumda. Yatırımcılar, kendilerine Coinbase hissesi arıyorlar. Bu konudaki sorun şu: Coinbase, hisse alımını önlemek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Coinbase, mevcut hisse sahiplerinin anlaşmalarını ihlal ederek hisselerini sattıklarını tespit ederlerse, uygun önlemleri alacaklarını belirtti.

Bir önceki yazımız olan Bitconnect'e yatırımcılar tarafından toplu dava açıldı başlıklı makalemizde BCC, Bitconnect ve Ponzi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Coinbase, Kripto Para Borsaları Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir