Bitcoin fiyatı, yeniden 7.000 doların altına düştü

Lider kripto para birimi , geçtiğimiz günlerde yaşadığı yükselişin ardından yeniden 7.000 doların altına düştü.

ABD ve Çin arasındaki potansiyel ticaret savaşı bugün Wall Street’ten daha fazlasını etkiliyor. Kripto para birimlerinde yaşanan belirsizlik devam ediyor. Bununla birlikte, , yeniden 7.000 doların altına düştü.

Çarşamba gün ortası işlemlerinde Bitcoin fiyatları 6903 $ seviyesine ulaştı. Hafta başında 7500 dolar seviyelerine yükselen Bitcoin, yeniden düşüş yaşıyor. Bazılarına göre, kripto balonunun patlamak üzere olduğuna dair uyarılar var.

Kripto para piyasası, bugün düşüşler yaşıyor. En büyük 3 kripto para birimi olan Bitcoin, Ethereum ve Ripple, bugün yaklaşık %5 ve daha fazla kayıplar yaşadı. Bitcoin Cash, yaklaşık %6 düştü. Daha az bilinen kripto para birimleri de büyük düşüşler yaşıyor.

Bugünün kazananı:

Bugün, çoğu kripto para biriminde düşüşler yaşanırken ve Bitcoin fiyatı yeniden 7.000 dolar altına düşmüşken, TRON ise yaklaşık %30‘dan fazla artış gösterdi. Öğle saatleri itibariyle $0,042940 fiyata sahip olan TRON, son 24 saat içerisinde %31.07 artmış gözüküyor.

Bununla birlikte TRON, kripto para piyasasının 10. kripto para birimi ve 2 milyar 800 milyon dolarlık market kapasitesine sahip.

Bir önceki yazımız olan Jon Matonis: Bitcoin, balonu patlatacak iğnedir başlıklı makalemizde Bitcoin, Bitcoin Balonu ve Bitcoin Vakfı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Bitcoin, Bitcoin Fiyatı, BTC, TRON Kategoriler: Bitcoin
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir