Binance Labs, MobileCoin için finansman sağlıyor

, 30 milyon Ethereum ve Bitcoin kaynaklı bağış toplama turuna liderlik ederek yeni bir kripto para olan ’i destekliyor.

Labs, her iki şirketin de ortak bir hedefe sahip olduğunu belirtti: “Alandaki pazar liderlerinden biri olarak Binance Labs’teki misyonumuz, Blockchain teknolojilerini geliştirmeye ve kollektif kripto ekosistemimizi büyütmeye yardımcı olmaktır. MobileCoin gibi bir mobil ağırlıklı, kullanıcı dostu kripto para birimi, ana akım kripto para birimini benimsemede kritik bir rol oynar. MobileCoin ekibi ve Binance Labs ortak bir vizyonu paylaşıyor ve yaptığımız işin bir destekçisi olmaktan gurur duyuyoruz.

MobileCoin, alt saniyelik işlemler ile özel ödemeler yapmayı planlıyor. Defter, çevre dostu yöntemler kullanacak ise kurtarma anahtarları kısa olacaktır. Cüzdan, almak veya göndermek için WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamalarına entegre edilebilme yeteneğine sahip olacak. MobileCoin düğümleri (node’ları) düşük gecikme ve esnek güven için bilinen Stellar Konsensüs Protokolü’nü kullanacak. MobileCoin tarafından toplanan para, sistemlerini geliştirmek ve takımlarını genişletmek için kullanılacaktır. Proje halen işe alımlara devam ediyor ve “güvenilir ödemeler için basit bir sistem” oluşturmayı planlıyor.

Bir önceki yazımız olan Snoop Dogg, Ripple etkinliğinde sahne alacak başlıklı makalemizde Ripple, Snoop Dogg ve XRP hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Binance, Binance Labs, MobileCoin Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir