Binance, işlem ücretlerinde yüzde 70 indirim uyguladı

10 Şubat 2018 0

Popüler kripto para borsası , bakımda yaşanan gecikmelerden dolayı tüm müşterilerinin işlem ücretlerinde yüzde 70 indirim uygulandığını duyurdu.

Binance, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği sistem güncellemesi sırasında gecikmeler yaşadı. Şuan itibariyle https://us.binance.com/ adresinden erişebileceğiniz Binance, 9 Ocak itibariyle yaşanan gecikmeleri telafi etmek ve tüm müşterilerine minnettarlığını göstermek amacıyla 2 hafta boyunca işlem ücretlerinde %70 indirim uygulanacağını duyurdu. Binance’ın konuyla ilgili yayınladığı yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Söz konusu güncelleme sırasında, John McAfee, Binance borsasının hacklendiğini yönünde tweetler göndermişti. Binance CEO’su Changpeng Zhao ise gönderdiği tweetle bu iddiayı reddetmişti. Daha sonra ise, , Blockchain teknolojisinin sunduğu halka açık hesap defteri sayesinde bu iddiayı çürütmüş oldu.

Bir önceki yazımız olan 24 saatin en çok yükselen kripto parası: Ripple başlıklı makalemizde Bithumb, Kripto para ve Ripple hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Binance, Changpeng Zhao, John McAfee, Kripto Para Borsaları Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir