Binance CEO’su: Halka açılma planımız yok

CEO’su , 7 Eylül’de planladıkları iddiasını reddetti ve böyle bir planları olmadığını söyledi.

Popüler kripto para borsası Binance, Wall Street uzmanı ‘yu şirketin CFO‘luk görevine getirdi. Bu durum, şirketin halka arz edileceği iddialarınıda birlikte getirdi.

Zhou, finansal yönetim söz konusu olduğunda kayda değer bir beceriye sahip. Sludgefeed, Zhou’nun NASDAQ ve New York Borsası üzerinde gerçekleşen IPO (halka arz) sürecinde iki büyük şirketi yönettiğini belirtti.

Binance CEO’su gönderdiği tweette şöyle dedi: “#Binance’ın IPO için bir planı yok, ama bu yeni endüstride bu tecrübeleri daha değersiz yapmıyor. Aksine, bunlara daha çok ihtiyaç duyuluyor. Her zaman geleneksel finanstan, internetten, dünyanın herhangi bir yerinden ve dünyanın her yerinden en iyi yetenekleri arıyoruz!“.


Binance CEO‘su Changpeng Zhao, gönderdiği bu tweetle birlikte şirketin halka arz edileceği iddialarını reddederek, böyle bir planları olmadığını belirtti.

Bir önceki yazımız olan BTC.com, Ethereum madencilik havuzu açıyor başlıklı makalemizde Bitcoin madenciliği, Bitmain ve BTC.com hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Binance, Changpeng Zhao, Halka Arz, Wei Zhou Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir