Avustralyalı altın rafinerisi kripto para geliştirdiklerini duyurdu

29 Ocak 2018 0

Avustralya’nın en büyük altın rafinerisi , fiziki altın tarafından desteklenen bir geliştirme planları olduğunu duyurdu.

Perth Mint CEO’su , şirketin “kripto para birimleri gibi alternatif yatırımların patlaması sonucu yatırımcıları değerli metallere geri getirme” konusunda önemli bir fırsat tespit ettiğini belirtti.

Hayes, açıklamasında, “Sanırım dünyanın artan belirsizlik dönemlerinde ilerlediği için, insanların alternatif teklifler aradığını görüyoruz. Şu anda büyük miktarda fonun Bitcoin’e dönüştüğünü görüyoruz, insanlar geleneksel yatırımların dışında bir şeyler arıyor.” dedi.

Hayes: Altın tabanlı kripto, potansiyel fiyat istikrarı sunuyor

Hayes, şirketin altın destekli bir kripto para geliştirme kararını açıkladı. Bunun yanında, kripto paralarının altın tabanlı olmasının diğer kripto paralara göre fiyat istikrarı sağlayacağını belirtti. CEO, “bir blok zincirle ittifak kuran değerli metallerin kendi öz değerini koruduğu” ve geri kalan kripto para birimlerinin “arkasında bir şey olduğuna inanan kişilerin üzerine kurulduğunu” söyledi.

Bir önceki yazımız olan YouTube reklamlarında gizli kripto para madenciliği başlıklı makalemizde Coinhive, CPU ve Google hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Kripto para, Perth Mint, Richard Hayes Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir