Augur (REP), Binance borsasında işlem görmeye başladı

En popüler kripto para borsalarından , yeni bir kripto para ticaretine olanak sağlıyor: (). Artık Binance üzerinden alım satımı gerçekleştirilebilecek.

Augur (REP), Binance borsasına eklendi

Binance kullanıcıları artık REP/BTC, REP/ETH ve REP/BNB arasında ticaret gerçekleştirebilecekler. Binance borsası üzerinden en az 0.2 REP çekimi gerçekleştirilebilir. Çekim için ödenecek komisyon ücreti ise 0.1 REP olarak belirlendi.

Augur (REP) nedir?

Augurkalabalığın bilgeliği ilkesine dayanan ve bir olayın sonucunu tahmin etme temeline dayalı merkezi olmayan tahmini bir pazardır. Bu yöntemle, kalabalıktan toplanan bilgiler, en gerçekçi ihtimal ve dolayısıyla en olası sonuç olarak ortalanır. Doğru tahminler ağ tarafından ödüllendirilirken, yanlış olanlar cezalandırılır.

Özetle; Augur, Ethereum üzerine kurulmuş, açık kaynaklı ve merkezi olmayan tahmini pazar platformudur. Augur protokolü Ethereum blok zincirinde bulunan akıllı sözleşmelerden biridir .

Bir önceki yazımız olan Azerbaycan, kripto paralara vergi getiriyor başlıklı makalemizde Azerbaycan, Kripto para ve Vergi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Augur, Binance, REP Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir