Abra, bünyesine yeni kripto paralar ekledi

16 Mart 2018 0

Abra

Mobil ödeme hizmeti ve olan , gerçek zamanlı değişim özellikleriyle firmanın uygulamasına 20 yeni kripto para ve 50 fiat para birimini sistemine eklediğini duyurdu. Bugün şirket, 13 yeni kripto parayı işleme sürdü ve kalan kısmı önümüzdeki hafta yayınlayacak.

Abra Mobil Aplikasyonu 20 Yeni kripto parayı bünyesine ekledi ve ‘Stablecoin‘ Teknolojisi kullanıcıların BTC işlemleri, banka havaleleri, ACH transferleri ve Amex kartları ile hesaplarını finanse etmek için izin veren bir mobil platformdur. Şirket önümüzdeki birkaç hafta içinde litecoin ve eter tortularını da ekleyecek diyor. Bugün, şirket, 20 yeni dijital varlığın 13’ünü ve dünya çapında 50 farklı fiat(gerçek) para birimi arasında değişim yapma yeteneğini ekledi. Yeni para birimlerinin listesi, Litecoin, Waves, Bitcoin cash, Ethereum Classic, Zcash, Dogecoin, Vertcoin ve daha fazlasını içerir.

Abra Kripto Paraları

“Abra uygulaması, kripto para birimlerinin üstel büyümesi ve bugünün kültüründe artan önemi ile, bu yeni dijital para birimlerine kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde daha fazla erişim ve maruz kalma sağlayan zamanında mobil bir deneyim sunuyor” diyor Bill Barhydt. Duyuru sırasında Abra CEO’su dedi ki:

Amacımız, dünya çapındaki müşterileri, bankaların ve ücretlerin kısıtlamaları olmaksızın, herhangi bir zamanda, çok çeşitli kripto para birimlerine serbestçe yatırım yapmak için yerel para birimlerini kullanarak güçlendirmektir.

Bir önceki yazımız olan Çin, kripto paralara sınırlama getirdi başlıklı makalemizde Çin hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Abra, Kripto Para Cüzdanı Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir