24 saatin en çok yükselen kripto parası: Ripple

10 Şubat 2018 0

piyasaları an itibariyle 454 milyar dolara ulaştı. Piyasanın yükselim trendine liderlik eden : . 24 saat içinde yaklaşık %50 değer kazandı!

Bir süredir düşüş eğiliminde olan kripto para piyasası, dün toparlanmaya başlamıştı. Piyasa, bugünde yükselim trendini sürdürerek 454 milyar dolarlık market kapasitesine ulaştı. Ripple ise 24 saat içerisinde +%50 artarak, kripto para piyasasının yükselmesine liderlik etmiş oldu.

Kripto para piyasasında 3. sırada bulunan Ripple, Binance üzerinde şuan 1.16 dolardan işlem görüyor. Coinmarketcap verilerine göre ise 24 saat içerisinde +%51.16 değişim göstermiş durumda.

Güney Kore’nin önemi

Güney Kore borsaları, Ripple için oldukça önemli. En büyük Ripple () hacmi, Güney Kore kripto para borsalarında bulunuyor. Son 24 saatlik verilere göre, dünyadaki Ripple ticaretinin %32’sini Güney Kore borsası oluşturuyor. Onuda yine bir Güney Kore borsası olan %21.40 ile takip ediyor.

Bu verilere baktığımızda, toplam Ripple ticaretinin %65’i Güney Kore borsalarında gerçekleşiyor.

Ripple nedir?

Daha önce yayınladığımız yazıda, sizlere Ripple nedir? sorusunu yanıtlamış ve Ripple hakkında bilgiler vermiştik. Buraya tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk kripto para borsası BTCTurk satıldı başlıklı makalemizde BTCTurk, Kripto Para Borsaları ve Özgür Güneri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Bithumb, Kripto para, Ripple, Upbit, XRP Kategoriler: Kripto Paralar
Paylaş TWEET Paylaş
İlgili Haberler
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir